Nutigeeni linnalaager Ponipesa mängumaal!

June 14, 2017

Infokillukesi siis ühest väga vahvast päevast kus Nutigeeni- Robootika ringi korraldatud linnalaagri raames külastasid meil ~40 last. Kuidas me siis seda päeva veetsime?

Peale saabumist jalutasime ponide valdustes, rääkisime ponide elust ja pidamisest ning otsisime ponisid põllult ja metsast. Ponid üles leidnud jalustasime koos nendega mänguplatsile ning kõigil soovijatel oli võimalus teha neile pai, neid kammida, kallistada, musutada, teha koos nendega pilti jne. Poisid leidsid enda jaoks korvpalli, kiiged, mänguväljaku ja jalgpalli. Korraldati 5+5 jalkamäng, võitis sport :) Peale ponidega tegelemist oli aeg neile porgandit anda ning tagasi valdustesse lahti lasta. Peale seda jagasime laiali orienteerumiskaardid ning läksime metsaradadele metsloomade söötmismajakest otsima. Majake leitud ja uudistatud said kõik vaprad matkalised auhinnaks küpsist ning tagasitulles tegime  juba suurema viinerite grillimise. Kogu selle aja sai batuut väsimatult tööd teha ning mänguasjad ning kiiged samuti. 

Aeg lendas linnutiivul ning juba oli kuulda kuidas buss teotsas mürises ning ootas, et väsinud lapsi koju viia.  Lapsed ning ka õpetajad jäid üritusega väga rahule ning kõigil oli tore! 

Uuri lähemalt robootika ringi  ja nende laagrite kohta nende lehelt! Nutigeen - Robootika ring.

Rohkem pilte üritusest siin

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Miks ratsutamine on kasulik?

November 24, 2016

1/4
Please reload

Recent Posts

December 17, 2016

November 24, 2016

October 8, 2016

October 8, 2016

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags