Nutigeeni linnalaager Ponipesa mängumaal!

Infokillukesi siis ühest väga vahvast päevast kus Nutigeeni- Robootika ringi korraldatud linnalaagri raames külastasid meil ~40 last. Kuidas me siis seda päeva veetsime?

Peale saabumist jalutasime ponide valdustes, rääkisime ponide elust ja pidamisest ning otsisime ponisid põllult ja metsast. Ponid üles leidnud jalustasime koos nendega mänguplatsile ning kõigil soovijatel oli võimalus teha neile pai, neid kammida, kallistada, musutada, teha koos nendega pilti jne. Poisid leidsid enda jaoks korvpalli, kiiged, mänguväljaku ja jalgpalli. Korraldati 5+5 jalkamäng, võitis sport :) Peale ponidega tegelemist oli aeg neile porgandit anda ning tagasi valdustesse lahti lasta. Peale seda jagasime laiali orienteerumiskaardid ning läksime metsaradadele metsloomade söötmismajakest otsima. Majake leitud ja uudistatud said kõik vaprad matkalised auhinnaks küpsist ning tagasitulles tegime juba suurema viinerite grillimise. Kogu selle aja sai batuut väsimatult tööd teha ning mänguasjad ning kiiged samuti.

Aeg lendas linnutiivul ning juba oli kuulda kuidas buss teotsas mürises ning ootas, et väsinud lapsi koju viia. Lapsed ning ka õpetajad jäid üritusega väga rahule ning kõigil oli tore!

Uuri lähemalt robootika ringi ja nende laagrite kohta nende lehelt! Nutigeen - Robootika ring.

Rohkem pilte üritusest siin


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© Ponipesa 2020 - info@ponipesa.ee - Tel: +372 514 0096

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now